Apartament Awangardia 434

Obiekt Awangardia 434 położony jest w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu. Goście do dyspozycji mają przestronny salon, w którym znajduje się łóżko kontynentalne z możliwością rozstawienia na dwa osobne, oraz sofę dwuosobową, znajdą tu Państwo również stolik z dwoma krzesłami. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny wraz z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do przygotowywania posiłków.
Obiekt nadaje się zarówno do krótkich jak i dłuższych pobytów. W apartamencie panuje romantyczny klimat. Niewątpliwym atutem apartamentu jest odległość do plaży wynosząca zaledwie 300 m., ponadto w  pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, restauracji, kawiarni, nadmorskich sklepików, a także pole golfowe, oraz parking strzeżony.
Odległość do latarni morskiej wynosi ok 2 km, a do centrum miasta ok 1,5 km. Okolica apartamentu należy do spokojnych oraz pełnych zieleni. Dla Gości ceniących sobie aktywność fizyczną doskonałą alternatywą są ścieżki rowerowe oraz piesze biegnące wzdłuż pasa nadmorskiego.
Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi jak i osób podróżujących we dwoje. Zapraszamy. 

Zarezerwuj już teraz